Usłyszała zarzut - grozi jej dożywocie - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Usłyszała zarzut - grozi jej dożywocie

Data publikacji 13.07.2017

Policjanci z Namysłowa zatrzymali kobietę podejrzewaną o zabójstwo swojego konkubenta. Do zdarzenia doszło na jednej z posesji w powiecie namysłowskim. Funkcjonariusze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kluczborku wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny. 60-latka usłyszała już zarzut zabójstwa. Decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące. Kobieta musi się teraz liczyć z kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotni wieczór, 8 lipca, na terenie powiatu namysłowskiego. Jak ustalili śledczy, na jednej z posesji doszło do awantury pomiędzy kobietą a mężczyzną, To wtedy mieszkanka powiatu namysłowskiego, miała zadać ranę kłutą swojemu konkubentowi. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.  

Policjanci będący na miejscu przeprowadzili oględziny oraz zabezpieczyli ślady i dowody w tej sprawie. Kryminalni wraz z prokuratorem wykonywali czynności w ramach śledztwa w sprawie o zabójstwo.

Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzut zabójstwa. Na wniosek prokuratury sąd tymczasowo aresztował ją na 3 miesiące. 60-latce grozi teraz kara nawet dożywotniego więzienia.

Praca w Policji