Na targach pracy zachęcali do służby w Policji - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Na targach pracy zachęcali do służby w Policji

Data publikacji 21.04.2017

Policjanci promowali swój zawód na targach pracy i edukacji zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich oraz Opolską Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy. Stoisko informacyjne cieszyło się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród młodych osób. Mundurowi opowiadali jakie warunki musi spełniać kandydat na policjanta oraz jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji.

Pod patronatem Starosty Powiatu Strzeleckiego odbyły się tegoroczne targi pracy i edukacji, w których strzeleccy policjanci promowali swój zawód. Stoisko mundurowych cieszyło się dużym zainteresowaniem. To młodzi ludzie najchętniej zadawali pytania o służbę w Policji i oczekiwania względem kandydatów. Mundurowi rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby i odpowiadali na różne pytania dotyczące rekrutacji.

Policjanci przypominają wszystkim osobom zainteresowanym, że rekrutacja do służby odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w dowolnym terminie. Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać odwiedzając m. in. strony internetowe miejscowych komend Policji.

  • zdjęcie z targów pracy
  • zdjęcie z targów pracy
  • zdjęcie z targów pracy
Praca w Policji