Pojechali za nim pod Warszawę - teraz jest już w więzieniu - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Pojechali za nim pod Warszawę - teraz jest już w więzieniu

Data publikacji 17.11.2017

31-latek od roku był poszukiwany listem gończym między innymi za popełnione oszustwa. W ręce głubczyckich kryminalnych wpadł w podwarszawskim Pruszkowie. Zupełnie zaskoczony wizytą mundurowych nie stawiał żadnego oporu. Mężczyzna trafił już do więzienia, gdzie odbywa zasądzoną karę.

Policjanci z Głubczyc wspólnie z kryminalnymi z Opola od roku prowadzili działania operacyjne za poszukiwanym listem gończym mężczyzną. 31-letni mieszkaniec Głubczyc miał trafić do więzienia na 2 lata, między innymi za popełnione oszustwa. Funkcjonariusze ustalili, że może on przebywać w jednej z podwarszawskich miejscowości.

Policjanci na początku listopada dokładnie zlokalizowali miejsce ukrywania się poszukiwanego mężczyzny. Następnie pracujący nad sprawą kryminalni przygotowali akcję zatrzymania 31-latka. Zupełnie zaskoczony mężczyzna wpadł w ręce mundurowych w podwarszawskim Pruszkowie. Mieszkaniec Głubczyc nie spodziewał się wizyty funkcjonariuszy i nie stawiał żadnego oporu.

31-latek został przewieziony do jednej z warszawskich komend. Mężczyzna trafił już do więzienia, gdzie odbywa zasądzoną karę.

Praca w Policji