Zatrzymany ze znaczną ilością narkotyków - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Zatrzymany ze znaczną ilością narkotyków

Data publikacji 25.03.2020

Kryminalni z Dobrodzienia zatrzymali 36-latka, którego już wcześniej podejrzewali o powiązania z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze przy mężczyźnie znaleźli kilka porcji amfetaminy. Dalsze przeszukania zaowocowały znalezieniem kolejnych środków odurzających. Policjanci do tej sprawy zabezpieczyli łącznie ponad 400 gramów zakazanych substancji. Teraz mieszkańcowi powiatu oleskiego grozi kara do 10 lat więzienia.

Do zatrzymania 36-latka doszło kilka dni temu w jednej z miejscowości w okolicy Dobrodzienia. Policjanci już wcześniej podejrzewali mężczyznę o związki z przestępczością narkotykową. Postanowili sprawdzić swoje przypuszczenia. W chwili zatrzymania, znaleźli przy 36-latku woreczek z białą substancją. Już wstępne badanie pokazało, że była to amfetamina.

Kolejne porcję narkotyków policjanci znaleźli podczas przeszukania pomieszczeń, w których według zdobytych informacji, tego dnia przebywał podejrzewany. Kryminalni zabezpieczyli łącznie ponad 400 gramów amfetaminy, marihuany i haszyszu oraz elektroniczną wagę.

Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, do którego się przyznał. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10-lat pozbawienia wolności.

  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
Praca w Policji