Komisariat w Głogówku ma nowego komendanta - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Komisariat w Głogówku ma nowego komendanta

Data publikacji 05.11.2019

Asp. sztab. Krystian Malisz został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Głogówku. Wprowadzenie odbyło się w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Prudniku mł. insp. Krzysztofa Urbana. W uroczystości wzięli również udział przedstawiciele władz samorządowych oraz funkcjonariusze i pracownicy policji.

Komendant Powiatowy Policji w Prudniku mł. insp. Krzysztof Urban powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Głogówku asp. sztab. Krystiana Malisza. Na uroczystości, oprócz przedstawicieli władz samorządowych, obecni byli również funkcjonariusze i pracownicy policji.

Asp. sztab. Krystian Malisz  rozpoczął służbę w 1991 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Prudniku. Tam przechodził przez kolejne szczeble kariery zawodowej. Był policjantem ogniwa patrolowo-interwencyjnego, dzielnicowym oraz specjalistą w wydziale Dochodzeniowo-Śledczym. W kwietniu 2019 roku powierzone zostały mu obowiązki Komendanta Policji w Głogówku. Natomiast z dniem 1 listopada został on oficjalnie powołany na to stanowisko.

Nowemu komendantowi życzymy samych sukcesów zawodowych oraz pomyślności w kierowaniu jednostką.

  • Uroczyste wprowadzenie nowego komendanta komisariatu
  • Uroczyste wprowadzenie nowego komendanta komisariatu
  • Uroczyste wprowadzenie nowego komendanta komisariatu
Praca w Policji