Seniorzy podziękowali policjantom - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Seniorzy podziękowali policjantom

Data publikacji 16.10.2019

Podziękowania dla opolskich policjantów, występy oraz tort z okazji 100 rocznicy powołania Policji Państwowej - tak opolscy seniorzy docenili policjantów za wkład w poprawę ich bezpieczeństwa. Na gali zorganizowanej przez środowisko senioralne oraz Prezydenta Miasta Opola, był Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Jarosław Kaleta, zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Opolu kom. Rafał Lejczak i mł. insp. Zbigniew Stanowski, komendanci opolskich komisariatów oraz naczelnicy wydziałów prewencji.

Przez cały rok, przy różnych okazjach, policyjni profilaktycy oraz dzielnicowi spotykają się z seniorami. Tym razem, to seniorzy postanowili zaprosić policjantów na uroczystość i uhonorować ich za dotychczasowe działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Podziękowania od opolskiego środowiska senioralnego oraz Prezydenta Miasta Opola otrzymali Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Jarosław Kaleta, I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Opolu kom. Rafał Lejczak, Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Opolu mł. insp. Zbigniew Stanisławski, komendanci opolskich komisariatów oraz naczelnicy wydziałów prewencji. W sposób szczególny doceniony został asp. sztab. Maciej Kędra - profilaktyk z Komendy Miejskiej Policji w Opolu. Na jego cześć gospodarze imprezy napisali okolicznościowy wiersz.

Opolscy seniorzy przygotowali również część artystyczną oraz szczególną niespodziankę dla wszystkich zaproszonych funkcjonariuszy. To tort z okazji 100. rocznicy powołania Policji Państwowej. Pierwszy kawałek ukroił Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Jarosław Kaleta.

  • zdjęcie otrzymanych przez Pana komendanta podziękowań za współpracę
  • Wręczenie podziękowań
  • Wręczenie podziękowań
  • Tort z napisem 100 rocznica powstania Policji
  • krojenie tortu
  • krojenie tortu
  • zdjęcie pamiątkowe
Praca w Policji