Aktualności

XII Turniej Piłki Siatkowej w ramach programu „Bezpieczna Gmina - Stop Nałogom”

Data publikacji 27.05.2019

Po raz XII w Zespole Szkół w Pawłowiczkach został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Komisariatu, Przewodniczącego IPA K-Koźle oraz Wójtów Gmin Polska Cerekiew oraz Pawłowiczki. Zawody zorganizowano w ramach programu „Bezpieczna Gmina-Stop Nałogom”. W trakcie turnieju policjanci przeprowadzili działania profilaktyczne, promujące wśród młodzieży życie bez nałogów i używek.

Po raz XII na parkiecie Zespołu Szkół w Pawłowiczkach został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Komisariatu, Przewodniczącego IPA K-Koźle oraz Wójtów z Gmin Pawłowiczki i Polska Cerekiew. Imprezę zorganizowano w ramach programu „Bezpieczna Gmina - Stop Nałogom”.

Siatkówka  jako  gra zespołowa integruje  młodzież  oraz jest  dobrą alternatywą  dla spędzania  wolnego czasu. Sportowa rywalizacja  miała  na celu promowanie wśród młodzieży życia bez używek i nałogów.

Na boisku w kategorii żeńskiej i męskiej rywalizowały między sobą drużyny ze szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych z Gościęcina, Pawłowiczek i Polskiej Cerekwi. Każda drużyna, która brała udział w zawodach otrzymała nagrody. W kategorii żeńskiej zwyciężyła drużyna z Gościęcina. Natomiast w kategorii męskiej zwyciężyły Pawłowiczki.

Przed rozdaniem pucharów oraz nagród rzeczowych policjanci przeprowadzili działania profilaktyczne, promujące wśród młodzieży życie bez nałogów i używek. Dzielnicowi z Rewirów w Pawłowiczkach i Polskiej Cerekwi oraz  policjantka zajmująca  się profilaktyką, w ramach kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają” rozmawiali z uczniami o zagrożeniach zdrowotnych, konsekwencjach prawnych oraz o skutkach społecznych, wynikających z zażywania środków psychoaktywnych i uzależnień. Turniej zorganizował i poprowadził dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu asp. sztab. Marcin Gajdzica. 

  • Turniej piłki siatkowej.
  • Turniej piłki siatkowej.
  • Turniej piłki siatkowej.
  • Turniej piłki siatkowej.
  • Turniej piłki siatkowej.
  • Turniej piłki siatkowej.
Praca w Policji