Wizerunek osoby podejrzewanej o kradzież - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Wizerunek osoby podejrzewanej o kradzież

Data publikacji 22.09.2018

Policjanci z Wydziału Kryminalnego II Komisariatu Policji w Opolu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem, do której doszło na terenie jednego z salonów samochodowych w mieście. Poniżej publikujemy zdjęcie z monitoringu, na którym widoczny jest wizerunek osoby podejrzewanej. Jeśli ktoś rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o zgłoszenie się do II Komisariatu Policji w Opolu lub kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr tel. 77 422 26 25. Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość.

Do zdarzenia doszło w sierpniu 2018 r. na terenie jednego z salonów samochodowych w Opolu, gdzie sprawca, włamał się do fiata, po czym odjechał. Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widoczny jest wizerunek osoby podejrzewanej o ten czyn.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy tego przestępstwa, proszone są o telefoniczny kontakt z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego II Komisariatu Policji w Opolu pod nr tel. 77 422 26 26 bądź dyżurnym pod nr tel. 77 422 26 25. Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość.