Z wizytą u harcerzy - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Z wizytą u harcerzy

Data publikacji 13.08.2018

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Głubczycach mł. insp. Renata Worek, odwiedziła harcerzy, którzy spędzają wakacje w gminie Głubczyce. W spotkaniu wzięli udział również przedstawiciele innych służb mundurowych z powiatu. Funkcjonariusze upewnili się, że obóz w którym wypoczywają dzieci, jest właściwie zabezpieczony. Dodatkowo młodzi harcerze mogli obejrzeć policyjny sprzęt, wykorzystywany w codziennej służbie.

To już kolejne takie spotkanie, mundurowych z harcerzami. Podczas takich spotkań promowane jest bezpieczeństwo na wakacyjnych obozach i nie tylko. Zastępca Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Renata Worek wspomniała, że bycie harcerze to bardzo dobra nauka patriotyzmu. Być może, część z obecnych na spotkaniu harcerze w przyszłości zasili szeregi policji – do czego zachęcała Pani Komendant.

Harcerze spędzają wakacyjny czas na terenie gminy Głubczyce, jak podkreślali dzięki głubczyckim mundurowym mogą na co dzień czuć się bezpieczni. W ciągu dwóch miesięcy wakacji, policjanci często spotykają się z harcerzami. Podczas spotkań zawsze promowane jest bezpieczeństwo podczas wakacji. Mundurowi dokładają wszelkich starań, by zuchy mogły czuć się u nas bezpiecznie.

  • Z wizytą u harcerzy
  • Z wizytą u harcerzy
  • Z wizytą u harcerzy